Jak powstaje projekt wnetrza domu, mieszkania, salonu, kuchni, jadalni, czy biura?


Realizacja Państwa projektu odbywa się w kilku krokach aż do momentu uzyskania wymarzonego efektu.

Pierwszym krokiem do tego jest spotkanie naszego architekta wnętrz aby jak najlepiej poznać oczekiwania, potrzeby i upodobania klienta. Omawiane są wtedy wszystkie szczegóły takie jak wykorzystanie pomieszczeń, kolorystyka, materiały, tryb życia. Wszystkie Państwa sugestie i pomysły zostaną przeanalizowane, przedyskutowane i w zależności od ostatecznych uzgodnień  zostaną zawarte w projekcie. Podczas tego spotkania architekt ustali również z Państwem zakres projektu, dokona inwentaryzacji pomieszczenia oraz wstępną wycenę. Takie spotkanie jest niezobowiązujące. Klient nie płaci nic nawet w przypadku jeśli nie zdecyduje się na realizację projektu przez naszą firmę.


W przypadku zdecydowania się na wykonanie projektu aranżacji wnętrza przez naszą firmę kolejnym krokiem jest podpisanie umowy, która zawiera szczegółowy opis prac, termin wykonania oraz cenę. Od tego momentu nasi designerzy mają trzy tygodnie na przygotowanie dla Państwa wizualizacji 3D z dokładnym obrazem pomieszczeń. Po uwzględnieniu uwag przez klienta w ciągu tygodnia powstaje końcowa wizualizacja 3D. Po jej zaakceptowaniu sporządzone zostają specyfikacje poszczególnych pomieszczeń . Zawierają one kompletne zestawienie materiałów wykończeniowych (ceramika, armatura, oświetlenie, farby, podłogi, płytki, tkaniny itd.)  i rysunki techniczne. Ten etap zostaje zakończony w ciągu dwóch tygodni od momentu akceptacji wcześniejszego etapu.
Na życzenie klienta nasi projektanci i architekci wnętrz zajmą się nadzorem autorskim nad realizacją projektu, który obejmuje między innymi: przygotowanie materiałów niezbędnych do realizacji projektu, polecenie sprawdzonych fachowców, współpracę z wykonawcami projektowanego wnętrza, przejęcie odpowiedzialności za wykonanie wszystkich prac. Dzięki naszemu nadzorowi oszczędzisz czas i pieniądze.
Nasza firma jest bardzo elastyczna na wszelkie wymagania klienta. Wychodząc naprzeciw postaramy się sprostać wszystkiemu jak najlepiej i najdokładniej. Dzięki współpracy z naszymi projektantami satysfakcja gwarantowana.

O MNIE     GALERIA     BLOG     POLITYKA PRYWATNOŚCI     KONTAKT

 

Nasi architekci i projektanci wnętrz gwarantują najwyższą jakości projektów wnętrz najróżniejszych obiektów. Jeśli szukasz projektanta wnętrz, który wykona dla Ciebie lub Twojej firmy profesjonalny i niepowtarzalny projekt wnętrza domu, mieszkania, biura, salonu, łazienki, kuchni czy całego domu jednorodzinnego to możesz być pewny, że trafiłeś na bardzo doświadczoną ekipę architektów wnętrz, którzy Cię na pewno nie zawiodą. Projektowanie wnętrz to nasza pasja od wielu lat, a projekty wnętrz to rzeczy, które wykonujemy codziennie. Dlatego możesz być pewny, że rozpoczynając współpracę z naszymi architektami wnętrz, będziesz maksymalnie zadowolony. Tematyka strony internetowej: architekt wnętrz Piła, projektowanie wnętrz Piła, projektant wnętrz Piła, architekci wnętrz w Pile oraz projektanci wnętrz w Pile. Jak również: architekt wnętrz w Pile, projektant wnętrz w Pile, projektowanie wnętrz w Pile oraz architekci wnętrz Piła i projektanci wnętrz Piła.

Funkcja dostępna tylko dla zalogowanych.