o mnie

O MNIE

Wykonuję projekty wnętrz prywatnych i publicznych. W zależności od potrzeb klienta, w stylu klasycznym bądź nowoczesnym, nie unikając awangardy.

 

Projekty są tworzone z myślą o potrzebach i upodobaniach estetycznych ich przyszłych użytkowników. Otoczenie, w którym przebywamy i pracujemy powinno być komfortowe, radosne oraz funkcjonalne. Staram się, aby całość projektu była oryginalna, niepowtarzalna i co ważne, wygodna w codziennym życiu.

Moje doświadczenie zawodowe, odpowiednie wykształcenie oraz ciągłe doszkalanie się sprawią, że wszystkie wyznaczone cele i zadanie zrealizuję z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem. Nasza współpraca oszczędzi Państwu zbędnych trosk i czasu. Projekty dostosowuje do wyznaczonego budżetu, uwzględniając oczekiwania i marzenia. Plan konsultowany jest ze zleceniodawcą, aż do momentu pełnej akceptacji.

 

Wykonuję kompleksowe aranżacje całych nieruchomości oraz wybranych pomieszczeń.

 

Zapraszam do współpracy.

KUCHNIE PROJEKTOWANIE

O MNIE     GALERIA     BLOG     POLITYKA PRYWATNOŚCI     KONTAKT

 

Nasi architekci i projektanci wnętrz gwarantują najwyższą jakości projektów wnętrz najróżniejszych obiektów. Jeśli szukasz projektanta wnętrz, który wykona dla Ciebie lub Twojej firmy profesjonalny i niepowtarzalny projekt wnętrza domu, mieszkania, biura, salonu, łazienki, kuchni czy całego domu jednorodzinnego to możesz być pewny, że trafiłeś na bardzo doświadczoną ekipę architektów wnętrz, którzy Cię na pewno nie zawiodą. Projektowanie wnętrz to nasza pasja od wielu lat, a projekty wnętrz to rzeczy, które wykonujemy codziennie. Dlatego możesz być pewny, że rozpoczynając współpracę z naszymi architektami wnętrz, będziesz maksymalnie zadowolony. Tematyka strony internetowej: architekt wnętrz Piła, projektowanie wnętrz Piła, projektant wnętrz Piła, architekci wnętrz w Pile oraz projektanci wnętrz w Pile. Jak również: architekt wnętrz w Pile, projektant wnętrz w Pile, projektowanie wnętrz w Pile oraz architekci wnętrz Piła i projektanci wnętrz Piła.

Funkcja dostępna tylko dla zalogowanych.